Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Apartament/Zyre 2+1 Ne Ali Dem (ID B120174) Tirane

 • €86,500
Rruga Ali Demi, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Shkozë, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Apartament/Zyre 2+1 Ne Ali Dem (ID B120174) Tirane

Rruga Ali Demi, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Shkozë, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €86,500

Overview

Property ID: B120174
 • Apartamente, Zyra
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 90
 • m2

Description

Ne Ali Dem, tek kompleksi Mangalem shitet apartament 2+1 me siperfaqe 90 m2(81,5 m2 ne hipoteke), kati i dyte, pallat i ri, me ashensor, me sistem kapote, i pamobiluar, orjentimi me diell. Ambjenti organizohet nga dhoma e ndenjes bashke me kuzhinen, dhoma matrimoniale, dhoma dytesore e gjumit, 2 tualetet, koridori lidhes dhe ballkoni. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te qeta dhe te sigurta te Tiranes. Ambjenti eshte i pershtatshem per banim ose zyra.

Cmimi 86.500 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Brenda Unazes se Vogel, Brryli, Bulevardi Bajram Curri, Qender, Rruga Bardhyl, Rruga e Elbasanit, Shkolla e Baletit, Tregu Elektrik
 • Country Shqipëri

Details

Updated on June 1, 2022 at 4:11 pm
 • Property ID: B120174
 • Price: €86,500
 • Property Size: 90 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartamente, Zyra
 • Property Status: Për Shitje
 • Floor Nr: 2

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
JonidaM
 • JonidaM

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
JonidaM
 • JonidaM