Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Apartamet 2+1 Ne Qender (ID B12172) Tirane

 • €97,000
Tregu Çam, Rruga Shyqyri Bërxolli, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured PĂ«r Shitje TĂ« PĂ«rzgjedhura

Shitet Apartamet 2+1 Ne Qender (ID B12172) Tirane

Tregu Çam, Rruga Shyqyri Bërxolli, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €97,000

Overview

Property ID: B12172
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 75
 • m2

Description

Ne Qender, tek Tregu Cam, shitet apartament 1+1 i modifikuar ne 2+1 me siperfaqe 75 m2(60 m2 ne hipoteke), kati 4(jo i fundit), pallat ekzistues, i rikonstruktuar, i mobiluar, me hipoteke, orjentimi jug. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me ambjentin e gatimit, dhoma matrimoniale, dhoma dytesore e gjumit, tualeti, koridori lidhes dhe ballkoni. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te patur nje jete sa me komode.

Cmimi 97.000 Euro

 • City TiranĂ«
 • State ShqipĂ«ri
 • Area 21 Dhjetori, Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Bulevardi Deshmoret e Kombit, Ish-Ekspozita, Liceu Artistik, Pazari i Ri, Qender, Rruga Bogdanve, Rruga Dibres, Rruga e Barrikadave, Rruga e DurrĂ«sit, Rruga e Elbasanit, Rruga e KavajĂ«s, Rruga Fortuzi, Rruga Mihal Grameno, Rruga Mine Peza, Selvia, Shallvaret, Shkolla e Baletit, Tregu Cam
 • Country ShqipĂ«ri

Details

Updated on May 2, 2022 at 12:47 pm
 • Property ID: B12172
 • Price: €97,000
 • Property Size: 75 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: PĂ«r Shitje
 • Floor Nr: 4

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra