Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Apartamet 2+1 Tek Rruga e Bogdanve (ID B120220) Tirane

 • €169,000
Rruga e Bogdanëve, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1019, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Apartamet 2+1 Tek Rruga e Bogdanve (ID B120220) Tirane

Rruga e Bogdanëve, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1019, Shqipëria
 • €169,000

Overview

Property ID: B120220
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 102
 • m2
 • 2004
 • Year Built

Description

Tek Rruga e Bogdaneve,prane Market Spar shitet apartament 2+1 , me siperfaqe 102 m2 (me HIPOTEKE) , kati 3, pallat i ri 12-katesh,viti i ndertimit 2004, me ashensor,i mobiluar, me parket,me kondicioner. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes, ambjenti i gatimit eshte i vendosur ne ballkon, dhoma matrimoniale, dhoma dytesore e gjumit, koridori lidhes, 2 tualete. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te patur nje jete sa me komode.

Shitet 169.000 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Qender, Rruga Bogdanve, Rruga e Durrësit, Rruga e Kavajës, Rruga Fortuzi, Rruga Mihal Duri, Rruga Mine Peza, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 18, 2022 at 4:31 pm
 • Property ID: B120220
 • Price: €169,000
 • Property Size: 102 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Year Built : 2004
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje
 • Floor Nr: 3

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra