Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Apartament 2+1 Ne Fresk (ID B120186) Tirane

 • €60,000
Rruga Shefqet Kuka, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Apartament 2+1 Ne Fresk (ID B120186) Tirane

Rruga Shefqet Kuka, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €60,000

Overview

Property ID: B120186
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 120
 • m2

Description

Ne Fresk, ne rrugen Shefqet Kuka, prane 3700 shitet apartament 2+1+3 ballkone me siperfaqe  120 m2(108,1 m2 ne HIPOTEKE), kati 6(i fundit), pallat i ri(2006), pa ashensor, orjentimi veri-lindje-jug, i pa mobiluar. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me ambjentin e gatimit, dhoma matirmoniale, dhoma dytesore e gjumit, tualeti, koridori lidhes dhe ballkonet. Ndodhet ne nje nga zonat me te qeta te Tiranes dhe po mer nje zhvillim te madh kohet e fundit.

Cmimi 60.000 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Allias, Fresku, Kafja e Rremes, Kinostudio, Kodra e Priftit, Njazi Meka, Oxhaku, Porcelani, Profarma, Shkolla e Bashkuar, Varri Bamit, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on June 16, 2022 at 1:44 pm
 • Property ID: B120186
 • Price: €60,000
 • Property Size: 120 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje
 • Floor Nr: 6

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra