Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Apartament 2+1 Tek Zogu i Zi (ID B120230) Tirane

 • €173,000
Zogu i Zi, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1023, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Apartament 2+1 Tek Zogu i Zi (ID B120230) Tirane

Zogu i Zi, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1023, Shqipëria
 • €173,000

Overview

Property ID: B120230
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 105
 • m2

Description

Tek Zogu i Zi, prane qendres tregtare Ring shitet Apartament 2+1 me siperfaqe 105 m2 ME HIPOTEKE, kati i 7, pallat i ri me ashensor, i mobiluar, kondicioner, me parket. Orientimi ne Jug-Lindje dhe Jug-Perendim. Organizohet nga salloni bashke me ambientin e gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone.

 

Per me teper informacion kontaktoni Agjensine Imobiliare!

 

Shitet 173000 euro

 • City Tiranë
 • Area 21 Dhjetori, Brenda Unazes se Vogel, Brraka, Casa Italia, Dogana, Don Bosko, Fusha e Aviacionit, Harry Fultz, Kompleksi Kontakt / Magnet, Kompleksi Square 21, Laprake, Myslym Shyri, Qender, Rruga Bogdanve, Rruga e Barrikadave, Rruga e Durrësit, Rruga e Kavajës, Rruga Fortuzi, Rruga Mine Peza, Stacioni i Trenit, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on September 22, 2022 at 1:39 pm
 • Property ID: B120230
 • Price: €173,000
 • Property Size: 105 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje
 • Floor Nr: 7

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT