Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Bar-Caffe Prane Rruges Se Barrikadave (ID BL010) Tirane

 • €325,000
Rruga e Barrikadave, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Bar-Caffe Prane Rruges Se Barrikadave (ID BL010) Tirane

Rruga e Barrikadave, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €325,000

Overview

Property ID: BL010
 • Lokale
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 2
 • Bathrooms
 • 130
 • m2

Description

Prane rruges se barrikadave shitet ambjent Bar-Caffe me siperfaqe 130 m2, kati 1 pare teknik(kati 0), pallat i ri, me kontrate porosie, me fasade xhami, 2 tualete, verande, hapsire e jashtme si para ashtu dhe pas lokalit, totalisht i arreduar ne menyre bashkekohore, frigorifer banak, frigorifer ekspozitor, bank i madh, ndricimi me spote elktrike, sistem aspirimi dhe kondicionimi, sistem fonie, 2 dalje edhe nga para edhe nga prapa, ambjenti eshte totalisht i investuar dhe nuk ka nevoje per asnje lloj investimi shtese,mundesi parkimi perpara lokalit. Lokali organizohet nga veranda e cila ka 6 tavolina, pjesa e brendshme e loklait ku ne krah te djathe eshte nje banak i madh, tualetet ne krah te majte dhe dalja ne pjesen e pasme ku jane vendosur disa tavolina, gjitheashtu lokali ka te shfrytezueshme dhe nje pjese te vogel perpara ku aktualisht jane te vendosuara 4 tavolina. Ndodhet ne nje zone teper te populluar dhe te frekuentuar nga njerzit, 5 minuta larg nga qendra.

Cmimi 2500 Euro/m2

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi Gjergj Fishta, Bulevardi i Ri (Ish Stacionit Trenit), Bulevardi Zogu i Pare, Hoxha Tahsim, Pazari i Ri, Qender, Rruga Dibres, Rruga e Barrikadave, Rruga e Durrësit, Rruga e Kavajës, Rruga Fortuzi, Rruga Mine Peza, Selvia, Shkolla Kuqe, Stacioni i Trenit
 • Country Shqipëri

Details

Updated on September 28, 2021 at 9:55 am
 • Property ID: BL010
 • Price: €325,000
 • Property Size: 130 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Lokale
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda