Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Bar Kafe Prane Harry Fultz (ID BL015) Tirane

 • €100,000
Harry Fultz, Rruga Asim Vokshi, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Bar Kafe Prane Harry Fultz (ID BL015) Tirane

Harry Fultz, Rruga Asim Vokshi, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €100,000

Overview

Property ID: BL015
 • Dyqane, Lokale
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 53
 • m2

Description

Prane Harry Fultz shitet lokal me siperfqe 53 m2, kati 0, pallat relativisht i ri, me HIPOTEKE, fasade xhami, 1 tualet, lokal lagje nder me te vjetrit ne zone, 4 tavolina ne verande, i mobiluar, aktualisht i dhene me qera. Lokali organizohet nga nje ambjent OPEN SPACE, tualeti dhe hapsira e jashtme. Ndodhet ne nje zone teper te populluar dhe te frekuentuar nga njerzit dhe ofron nje mundesi te mire per te zhvilluar nje biznes te suksesshem. I pershtatshem per cdo lloj biznesi.

Cmimi 100.000 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi Zogu i Pare, Don Bosko, Frigoriferi, Harry Fultz, Kompleksi Usluga, Rruga Asim Vokshi, Rruga e Durrësit, Rruga Mine Peza, Siri Kodra, Stacioni i Trenit, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on January 17, 2023 at 2:48 pm
 • Property ID: BL015
 • Price: €100,000
 • Property Size: 53 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Property Type: Dyqane, Lokale
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra