Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Bar-Kafe tek Bulevardi Bajram Curri (ID BL023)

 • €170,000
Bulevardi Bajram Curri, Njësia Bashkiake Nr. 2, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Bar-Kafe tek Bulevardi Bajram Curri (ID BL023)

Bulevardi Bajram Curri, Njësia Bashkiake Nr. 2, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €170,000

Overview

Property ID: BL023
 • Lokale
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 91
 • M2

Description

Ne Bulevardin Bajram Curri, prane Martenitetit Te Ri, Ne Rruge Kryesore, Shitet Bar-Kafe, kati 0, me siperfaqe 61 m2 ME HIPOTEKE + 30 m2 Verande (me takse), me fasade xhami,  ne rruge kryesore, i mobiluar. Lokali eshte i organizuar nga ambienti open space, pjesa e banakut, tualetet dhe veranda. Lokali eshte i mobiluar per bar-kafe dhe i gatshem per te nisur pune. Ndodhet ne rruge kryesore dhe eshte nje mundesi shume e mire per biznes pasi ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme dhe ndodhet ne nje zone me shume kalimtare.

Shitet 170.000 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Brenda Unazes se Vogel, Brryli, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Pazari i Ri, Qyteti Studenti, Rruga Bardhyl, Tregu Elektrik
 • Country Shqipëri

Details

Updated on July 12, 2022 at 3:25 pm
 • Property ID: BL023
 • Price: €170,000
 • Property Size: 91 M2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Lokale
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT