Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Biznes Restorant prane Rruges se Durresit (ID BSHB60) Tirane

 • €45,000
Rruga e Durrësit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria Qendrore, 1023, Shqipëria
Featured Për Qera Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Biznes Restorant prane Rruges se Durresit (ID BSHB60) Tirane

Rruga e Durrësit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria Qendrore, 1023, Shqipëria
 • €45,000

Overview

Property ID: BSHB60
 • Lokale, Shitje Biznesi
 • Property Type
 • 2
 • Bathrooms
 • 140
 • m2

Description

Prane Rruges se Durresit, ne Rrugen Mihal Duri, prane Ministrise se Arsimit, shitet biznes Restorant (JO PRONA), me siperfaqe 140 m2, kati 0, buze rruges dytesore, me fasade xhami, 2 tualete, totalisht i resauruar. tavolina, karrige dhe kuzhina. Aktualisht ne gjendje pune me xhiro ditore mesatare 50.000-60.000 leke te reja. Qeraja mujore e restorantit eshte 1000 euro.

Shitet biznesi 45000 euro I DISKUTUESHEM

 • City Tiranë
 • Area 21 Dhjetori, Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi i Ri (Ish Stacionit Trenit), Bulevardi Zogu i Pare, Don Bosko, Fusha e Aviacionit, Harry Fultz, Myslym Shyri, Qender, Rruga Bogdanve, Rruga e Barrikadave, Rruga e Durrësit, Rruga e Kavajës, Rruga Fortuzi, Rruga Mine Peza, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on January 4, 2023 at 2:47 pm
 • Property ID: BSHB60
 • Price: €45,000
 • Property Size: 140 m2
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Lokale, Shitje Biznesi
 • Property Status: Për Qera, Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra