Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Biznes Rrobaqepsi tek Medreseja (ID BSHB44)

 • €5,000
Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Biznes Rrobaqepsi tek Medreseja (ID BSHB44)

Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €5,000

Overview

Property ID: BSHB44
 • Shitje Biznesi
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 49
 • m2

Description

Tek Medreseja, prane Rruges Xhanfize Keko, shitet biznes rrobaqepsi, ne katin -1, pallat i ri, me fasad xhami, buze rruge kryesore, me siperfaqe 49 m2 dhe pak verande. Biznesi eshte ne gjendje pune prej 30 vitesh me pune te ngritur dhe klientele te rregullt. Pjese e shitjes se biznesit jane 6 makina qepese, suzatore, varese rrobash, hekur industrial etj.

Shitet Biznesi 5000 euro

Ambienti me qera 500 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Allias, Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi i Ri (Ish Stacionit Trenit), Bulevardi Zogu i Pare, Farmacia 10, Kompleksi Arlis Farmacia 10, Medreseja, Rruga Bardhyl, Rruga Dibres, Shkolla e Bashkuar, Siri Kodra
 • Country Shqipëri

Details

Updated on June 23, 2022 at 2:11 pm
 • Property ID: BSHB44
 • Price: €5,000
 • Property Size: 49 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Shitje Biznesi
 • Property Status: Për Qera, Për Shitje
 • Floor Nr: -1

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra