Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet biznes Tabakino tek Ambasada Turke (ID BSHB4) Tirane

 • €9,000
Rruga Isuf Elezi, Vasil Shanto, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet biznes Tabakino tek Ambasada Turke (ID BSHB4) Tirane

Rruga Isuf Elezi, Vasil Shanto, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €9,000

Overview

Property ID: BSHB4
 • Shitje Biznesi
 • Property Type
 • 1
 • Bathroom
 • 15
 • m2

Description

Prane Ambasades Turke, rruga Isuf Elezi, shitet biznes Tabakino, ne pallat ekszistues, kati 0. Siperfaqe 15 m2, i kompletuar me mall brenda dhe sistem ngrohje. Biznesi ka klientele te rregullt, dhe xhiro mujore te kenaqshme. Zone shume e favorshme per aktivitetin me levizje te shumte te njerezve.

Shitet   9000 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Astiri Unaza e Re, Blloku, Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Bulevardi Gjergj Fishta, Globe, Kodra e Diellit, Kompleksi Delijorgji, Kompleksi Kontakt / Magnet, Kompleksi Square 21, Pallati me Shigjeta, Rruga e Kavajës, Tirane e Re, Vasil Shanto
 • Country Shqipëri

Details

Updated on May 10, 2021 at 3:55 pm
 • Property ID: BSHB4
 • Price: €9,000
 • Property Size: 15 m2
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Shitje Biznesi
 • Property Status: Për Shitje

Features

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra