Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Biznesi Auto-Servis Prane Top Channel (ID BSHB17) Tirane

 • €59,000
Mëzez, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1050, Shqipëria
Featured PĂ«r Shitje TĂ« PĂ«rzgjedhura

Shitet Biznesi Auto-Servis Prane Top Channel (ID BSHB17) Tirane

Mëzez, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1050, Shqipëria
 • €59,000

Overview

Property ID: BSHB17
 • Shitje Biznesi
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 740
 • m2

Description

Prane Top Channel shitet biznesi auto-servis dhe riparime me siperfaqe e brendshme 240 m2 + 500 m2 oborr. Hapesira e brendshme e biznesit eshte e pajisur me 6 poste per riparim automjetesh, me nje dhome per lyerje automjetesh, 4 ura te kolauduara Ravaglioli, zyre, dhome veshjeje/magazine, kend pritje klienti, sistem kamerash dhe alarmi, si dhe te gjitha pajisjet e nevojshme per lyerje, sherbime motorike, xhenerike, elektroaut, diagnostikues, 3 saldatrice, 2 kompresore ajri 500L, vegla per drejtim karambolesh etj. Puna eshte e ngritur me klientele te rregullt prej vitesh me nje xhiro mujore mesatare 9.000-10.000 euro. Shitet per arsye emigrimi.

Shitet 59000 euro i diskutueshem

 • City TiranĂ«
 • Area Astir, Casa Italia, Kombinat, Laprake, Yrshek, Yzberisht
 • Country ShqipĂ«ri

Details

Updated on April 8, 2022 at 2:55 pm
 • Property ID: BSHB17
 • Price: €59,000
 • Property Size: 740 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Shitje Biznesi
 • Property Status: PĂ«r Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT