Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Biznesi Auto-Servis dhe Lyerje Makinash Prane Top Channel (ID BSHB37) Tirane

 • €1,250
Top Channel, 7 Nëntori, Egri (Mëzez), Kashar, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1051, Shqipëria
Featured Për Qera Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Biznesi Auto-Servis dhe Lyerje Makinash Prane Top Channel (ID BSHB37) Tirane

Top Channel, 7 Nëntori, Egri (Mëzez), Kashar, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1051, Shqipëria
 • €1,250

Overview

Property ID: BSHB37
 • Shitje Biznesi
 • Property Type
 • 800
 • m2

Description

Prane Top Channel shitet biznesi Auto-Servis, Lyerje, Lucidime, Riparime, Restaurime makinash, Xhenerike, Elektroaut me siperfaqe te brendshme 400 m2+400 m2 oborr, lartesia 5 meter, linje trefazore, Buze Rruges Kryesore, 5 qepene, e rrethuar me mure me kangjella, 5 ura, kompresor, steke lavazhi, pmpa, kompjuter, furre lyerje dhe cdo vegel tjeter te nevojshme per servis.  XHIRO MUJORE 15.000 Euro, Qeraja 1250 Euro. Servisi organizohet nga 3 ambjente OPEN SPACE, tualeti dhe oborri. Ndodhet ne nje zone me levizshmeri teper te madhe dhe eshte lehtesisht e aksesueshme.

Shitetet Biznesi 65.000 Euro i diskutueshem

 

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Kashar, Zona Industriale, Zone Periferike
 • Country Shqipëri

Details

Updated on June 28, 2022 at 9:26 am
 • Property ID: BSHB37
 • Price: €1,250
 • Property Size: 800 m2
 • Property Type: Shitje Biznesi
 • Property Status: Për Qera, Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda