Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Biznesi Bar-Caffe-Lounge Tek Rruga E Elbasanit (ID BSHB18) Tirane

 • €2,500
Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Shitet Biznesi Bar-Caffe-Lounge Tek Rruga E Elbasanit (ID BSHB18) Tirane

Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €2,500

Overview

Property ID: BSHB18
 • Lokale
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 2
 • Bathrooms
 • 150
 • m2

Description

Tek rruga e Elbasanit shitet biznesi Bar-Caffe-Lounge me siperfaqe 150 m2 nga te cilat 55 m2 jane siperfaqe e jashtme, bodrum(me 4 shkalle), pallat i ri, totlisht i investuar dhe i rikonstruktuar vitin e fundit, me tavane te varura, spote ndricimi, sistem aspirimi dhe kondicionimi, vizibilitet te larte nga rruga, 2 tualete, depo, banak frigoriferik, foni profesionale, mixer per muzike, vendi per DJ, video projektor, sistem kamerash sigurie, aktualisht ne gjendje pune me nje xhiro ditore 35.000 leke te reja, ne lokal organizohen dhe evente te ndryshme si psh party, datelindje etj, lokali ka nje klientele te rregullt prej vitesh, ekziston mundesia per tu zgjeruar si ambjent. Organizohet nga nje ambjent OPEN SPACE, 2 tualetet, banaku dhe veranda e jashtme. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes dhe ofron kushtet ideale per te zhvilluar biznesin e Bar-Caffe-Lounge pasi zona eshte e banuar kryesisht nga rinia.

Cmimi i shitjes se biznesit 25.000 Euro

Cmimi i qerase 2500 Euro|Muaj (parapagim per 1 vit)

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Garda, Liceu Artistik, Liqeni Tiranes, Prane gjuheve te huaja, Qyteti Studenti, Rruga e Elbasanit, Rruga Mihal Grameno, Shkolla e Baletit, Stadiumi Air Albania, Tregu Elektrik
 • Country Shqipëri

Details

Updated on November 24, 2021 at 12:27 pm
 • Property ID: BSHB18
 • Price: €2,500
 • Property Size: 150 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Lokale
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda