Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Biznesi Bar-Kafe Prane Liqenit Artificial (ID BSHB41) Tirane

 • €1,000
Rruga Marko Boçari, Tirana e Re, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Biznesi Bar-Kafe Prane Liqenit Artificial (ID BSHB41) Tirane

Rruga Marko Boçari, Tirana e Re, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €1,000

Overview

Property ID: BSHB41
 • Lokale, Shitje Biznesi
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 130
 • m2

Description

Prane Liqenit Artificial shitet biznesi Bar-Kafe me siperfaqe 130 m2(siperfaqe brendshme dhe veranda), gjysem bodrum, pallat i ri, sistem aspirimi, kondicioner, fasade xhami, 1 tualet, sistem fonie, i arreduar ne menyre neo-klasike, parket, tende dielli, ngrohese me gas, freskuese, xhiro ditore teper e kenaqshme, lokal ne gjendje pune prej 27 VITESH. Lokali organizohet nga ambjenti i brendshem, veranda dhe tualeti. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes dhe ofron mundesine ideale per te patur nje biznes teper te suksesshem.

Shitet Biznesi 75000 Euro

Jepet me qera 1000 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Blloku, Garda, Kodra e Diellit, Kompleksi Kika, Libri Universitar, Liqeni Tiranes, Rezidenca Kodra e Diellit, Shallvaret, Sheshi Willson, Stadiumi Air Albania, Stadiumi Dinamo, Vasil Shanto
 • Country Shqipëri

Details

Updated on April 22, 2022 at 8:54 am
 • Property ID: BSHB41
 • Price: €1,000
 • Property Size: 130 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Lokale, Shitje Biznesi
 • Property Status: Për Qera, Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda