Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Biznesi Bar-Kafe Tek Ish-Parku (ID BSHB50) Tirane

 • €20,000
Ish-Parku i Mallrave, Bulevardi Gjergj Fishta, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1003, Shqipëria
Featured Për Qera Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Biznesi Bar-Kafe Tek Ish-Parku (ID BSHB50) Tirane

Ish-Parku i Mallrave, Bulevardi Gjergj Fishta, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1003, Shqipëria
 • €20,000

Overview

Property ID: BSHB50
 • Lokale, Shitje Biznesi
 • Property Type
 • 132
 • m2

Description

Tek ish Parku ne rrugen Ndre Mjeda shitet biznesi bar-kafe me siperfaqe 132 m2 nga te cilat 50 m2 eshte veranda, kati 0, pallat ekzistues, sistem aspirimi, sistem fonie dhe kamerash, tavane te varura, spote ndricuese, 1 kondicioner, e mobiluar ne menyre bashkekohore, klientele e rregullt, xhiro ditore e kenaqshme. Lokali organizohet nga ambjenti brendshem, 2 tualetet dhe veranda. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes dhe ofron mundesine ideale per te zhvilluar nje biznes te suksesshem. Qeraja 70.000 Leke.

Shitet Biznesi 20.000 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Astir, Astiri Unaza e Re, Fusha e Aviacionit, Ish Nisharaku, Kompleksi Kontakt / Magnet, Kompleksi Square 21, Misto Mame, Myslym Shyri, Pallati me Shigjeta, Rruga e Kavajës, Vasil Shanto
 • Country Shqipëri

Details

Updated on September 24, 2022 at 3:43 pm
 • Property ID: BSHB50
 • Price: €20,000
 • Property Size: 132 m2
 • Property Type: Lokale, Shitje Biznesi
 • Property Status: Për Qera, Për Shitje
 • Floor Nr: 1

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda