Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Biznesi Butik Rrobash Tek Mine Peza (ID BSHB26) Tirane

 • €200
Mine Peza, Rruga Mine Peza, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured PĂ«r Qera PĂ«r Shitje TĂ« PĂ«rzgjedhura

Shitet Biznesi Butik Rrobash Tek Mine Peza (ID BSHB26) Tirane

Mine Peza, Rruga Mine Peza, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €200

Overview

Property ID: BSHB26
 • Dyqane, Shitje Biznesi
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 42
 • m2

Description

Tek Mine Peza shitet biznesi butik rrobash me siperfaqe 42 m2(duplex) nga te cilat 22 m2 kati 1 dhe 20 m2 kati 2, buze rruges kryesore, gjysem bodrum(2 shkalle), 1 tualet, fasade xhami, OPEN SPACE, magazine, xhiro ditore e kenaqshme, butik aktiv prej 4 vitesh. Dyqani organizohet nga 2 ambjente OPEN SPACE(kati 1 dhe 2) dhe tualeti. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes dhe ofron mundesine ideale per te zhvilluar nje biznes teper te suksesshem.

Cmimi 3000 Euro

Qeraja 200 ALL|Muaj

 • City TiranĂ«
 • State ShqipĂ«ri
 • Area 21 Dhjetori, Brenda Unazes se Vogel, Don Bosko, Qender, Rruga Asim Vokshi, Rruga Mine Peza, Stacioni i Trenit, Zogu i Zi
 • Country ShqipĂ«ri

Details

Updated on January 27, 2022 at 3:08 pm
 • Property ID: BSHB26
 • Price: €200
 • Property Size: 42 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane, Shitje Biznesi
 • Property Status: PĂ«r Qera, PĂ«r Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra