Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Biznesi Dyqan dhe Servis Celularesh Tek Myslym Shyri (ID BSHB27) Tirane

 • €450
Myslym Shyri, Rruga Vangjush Furxhi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Biznesi Dyqan dhe Servis Celularesh Tek Myslym Shyri (ID BSHB27) Tirane

Myslym Shyri, Rruga Vangjush Furxhi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €450

Overview

Property ID: BSHB27
 • Shitje Biznesi
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 88
 • m2

Description

Ne Myslym Shyri shitet biznesi Dyqan dhe Servis Celularesh me siperfaqe 88 m2 , me fasade xhami , kati -1 , biznes i ngritur prej 3 vitesh me xhiro mujore te kenaqeshme , shitet sebashku me te gjithe produktet qe jane ne dyqan si celulare te ndryshem , lap top, servisin e celulareve , qearaja mujore e ambientit eshte 450 euro / muaj .

Shitet Biznesi jo PRONA  me cmim 5500 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Blloku, Brenda Unazes se Vogel, Ish-Ekspozita, Myslym Shyri, Qender, Rruga Bogdanve, Rruga e Barrikadave, Rruga e Durrësit, Rruga e Kavajës, Rruga Fortuzi, Shallvaret, Tregu Cam
 • Country Shqipëri

Details

Updated on January 28, 2022 at 1:22 pm
 • Property ID: BSHB27
 • Price: €450
 • Property Size: 88 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Shitje Biznesi
 • Property Status: Për Shitje
 • Floor Nr: -1

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra