Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Biznesi Furre Buke Ne Ali Dem (ID BSHB25) Tirane

 • €210
Rruga Mine Peza, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Biznesi Furre Buke Ne Ali Dem (ID BSHB25) Tirane

Rruga Mine Peza, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €210

Overview

Property ID: BSHB25
 • Dyqane, Shitje Biznesi
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 38
 • m2

Description

Tek Ali Demi shitet biznesi furre buke me siperfaqe 38 m2, lartesia 4 m, kati 0, nderteim relativisht i ri, 1 tualet, buze rruges kryesore, fasade xhami, ne gjendje pune prej 10 vitesh, furre pjekje e re, me te gjitha paisjet per furre buke si psh. furra pjekjes, brumatricja, tavat, etj. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te zhvilluar nje biznes sa me te suksesshem.

Cmimi 12.000 Euro

Qeraja 25000 Leke

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Brryli, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Rruga Bardhyl, Rruga Mihal Grameno, Tregu Elektrik, Varri Bamit, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on March 19, 2022 at 8:47 am
 • Property ID: BSHB25
 • Price: €210
 • Property Size: 38 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Property Type: Dyqane, Shitje Biznesi
 • Property Status: Për Qera, Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda