Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Biznesi Lavazh Tek Kthesa E Kamzes (ID BSHB49) Tirane

 • €5,000
Pallatet Malezjane, Rruga e Shkodrës, Kashar, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1051, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Shitet Biznesi Lavazh Tek Kthesa E Kamzes (ID BSHB49) Tirane

Pallatet Malezjane, Rruga e Shkodrës, Kashar, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1051, Shqipëria
 • €5,000

Overview

Property ID: BSHB49
 • Lavazh, Shitje Biznesi
 • Property Type
 • 120
 • m2

Description

Tek Kthesa e Kamzes prane terminalit shitet biznesi lavazh me siperfaqe 120 m2, 2 korsi larje, parkim per 6-7 makina, pus uji, linje trefazore, me te gjitha paisjet, xhiro ditore e kenaqshme, qeraja 30.000 leke. Ndodhet ne nje zone teper te frekuentuar te Tiranes dhe ofron mundesine ideale per te zhvilluar nje biznes te suksesshem.

Shitet Biznesi 5000 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Kamez, Zone Periferike
 • Country Shqipëri

Details

Updated on September 2, 2022 at 12:57 pm
 • Property ID: BSHB49
 • Price: €5,000
 • Property Size: 120 m2
 • Property Type: Lavazh, Shitje Biznesi
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda