Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Biznesi Materiale Industriale Tek Rruga e Barrikadave (ID BSHB43) Tirane

 • €80,000
Rruga e Barrikadave, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Biznesi Materiale Industriale Tek Rruga e Barrikadave (ID BSHB43) Tirane

Rruga e Barrikadave, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €80,000

Overview

Property ID: BSHB43
 • Dyqane
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 34
 • m2

Description

Tek rruga e Barrikadave  shitet biznesi me materiale ndertimi me siperfaqe 34 m2, kati 1 i nje pallati ekzistues 5 katsh, me fasade xhami. Dyqani organizohet nga pjesa e brendshme, tualeti dhe depua. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te zhvilluar nje biznes te suksesshem.

Cmimi 80.000 Euro(i pa diskutueshem)

Jepet me qera  350 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Rruga e Barrikadave, Rruga e Durrësit, Rruga Mine Peza
 • Country Shqipëri

Details

Updated on June 11, 2022 at 3:51 pm
 • Property ID: BSHB43
 • Price: €80,000
 • Property Size: 34 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: Për Shitje
 • Floor Nr: 1

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra