Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Biznesi Pasticeri Tek Bulevardi Zogu i I (ID BSHB16) Tirane

 • €15,000
Qendër, Rruga Urani Pano, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Biznesi Pasticeri Tek Bulevardi Zogu i I (ID BSHB16) Tirane

Qendër, Rruga Urani Pano, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €15,000

Overview

Property ID: BSHB16
 • Shitje Biznesi
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 2
 • Bathrooms
 • 200
 • m2

Description

Prane Bulevardit Zogu i I,  shitet biznes Pasticeri, me siperfaqe 200 m2, buze rruges kryesore, aktualisht ne gjendje pune i paisur me te gjitha paisjet e nevojshme per pasticeri.  Ambienit organizohet nga veranda, pjesa e show room-it ne te cilen jane te vendosura kaarriget , pjesa e pasme ku ndodhet banaku i pergatitjes te embelsirave dhe produktreve te tjera. Ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara dhe te kerkuara te qytetit dhe ka prane institucione si psh shkolla dhe biznese te ndryshme. Mundesi e mire per cdo biznes.

Shitet 15000 euro

 • City Tiranë
 • Area Bulevardi i Ri (Ish Stacionit Trenit), Bulevardi Zogu i Pare, Don Bosko, Pazari i Ri, Qender, Rruga Bogdanve, Rruga Dibres, Rruga e Barrikadave, Rruga e Durrësit, Rruga e Kavajës, Rruga Fortuzi, Rruga Mine Peza, Stacioni i Trenit, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on October 14, 2021 at 11:17 am
 • Property ID: BSHB16
 • Price: €15,000
 • Property Size: 200 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Shitje Biznesi
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT