Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet biznesi qender estetike /parukeri ne Komune te Parisit (ID BSHB30)

 • €300
Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet biznesi qender estetike /parukeri ne Komune te Parisit (ID BSHB30)

Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €300

Overview

Property ID: BSHB30
 • Dyqane
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 62
 • m2

Description

Ne Komune te Parisit prane Kristal Center shitet biznesi parukeri / qender estetike ,siperfaqe 62 m2 . kati 0,  e kompletuar me te gjitha , biznes i ngritur prej kohesh dhe me klientele te ngritur , me xhiro dito te kenaqshme . Lokacion perfekt per nje biznes te kenaqshem .

Shitet biznesi 12.000 euro

Jepet me qera 300 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Blloku, Garda, Ish-Ekspozita, Kodra e Diellit, Kompleksi Kika, Komuna e Parisit, Kopshti Botanik / Zoologjik, Kristal Center, Libri Universitar, Liqeni i Thatë, Liqeni Tiranes, Petronini, Rezidenca Kodra e Diellit, Sheshi Willson, Stadiumi Dinamo, Tirane e Re, Vasil Shanto
 • Country Shqipëri

Details

Updated on February 14, 2022 at 1:11 pm
 • Property ID: BSHB30
 • Price: €300
 • Property Size: 62 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: Për Qera, Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra