Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Biznes Rrobaqepsi ne Bllok (ID BSHB23) Tirana

 • €20,000
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Biznes Rrobaqepsi ne Bllok (ID BSHB23) Tirana

 • €20,000

Overview

Property ID: BSHB23
 • Shitje Biznesi
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 60
 • m2

Description

Ne Bllok, prane Shkolles 11-Janari,  shitet biznes rrobaqepsi me siperfaqe 60 m2, pallat ekzistues, kati 0, me fasade xhami, i restauruar, i organizuar ne 3 ambiente te ndara, Ne ambjentin e pare ndodhet salloni i pritjes se klineteve, ambjenti i dyte kryhet procesi i prerjes se modeleve dhe ambjenti i trete ndodhet gjithe punishtja e qepjes, 1 tualet. Biznesi eshte hapur ne vitin 2005 dhe vazhdon te jete ne gjendje pune. Atelia permban cdo pajisje apo aksesor profesjonal per 4-5 rrobaqepese , 1 prestare, 1 stiliste, 4 makina lineare, nje syzator, hekuri me tavoline te madhe me ftohje , 2 tavolina pune, aksesore te te gjitha llojeve, copa te modeleve (Stof, lino, kadif, tyle etj).

Cmimi shitjes 20.000 Euro i diskutueshem

Address

 • City Tiranë
 • Area 21 Dhjetori, Blloku, Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Garda, Ish-Ekspozita, Libri Universitar, Myslym Shyri, Qender, Sheshi Willson
 • Country Shqipëri

Details

Updated on January 11, 2022 at 9:48 am
 • Property ID: BSHB23
 • Price: €20,000
 • Property Size: 60 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Shitje Biznesi
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT