Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Biznesi Sallon Estetike Ne Astir (ID BSHB33) Tirane

 • €10,000
Astir, Rruga Teodor Keko, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Shitet Biznesi Sallon Estetike Ne Astir (ID BSHB33) Tirane

Astir, Rruga Teodor Keko, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €10,000

Overview

Property ID: BSHB33
 • Dyqane, Shitje Biznesi
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 78
 • m2

Description

Ne Astir shitet biznesi sallon estetike me siperfaqe 78 m2, kati 0, pallat i ri, ne gjendje pune prej 4 vitesh, 1 kondicioner kolone inverter, parket, spote ndricimi, fasade xhami, 2 lavateste, 3 pultrone per stilimin e flokve, 1 pultron per thonjte, 1 pultron per qerpiket, ambjent pritje per klientet(1 kolltuk, 2 karrike, 1 tavoline), totalisht i mobiluar ne menyre bashkekohore, qeraja e dyqanit 420 Euro/muaj. Dyqani organizohet nga nje ambjent OPEN SPACE dhe tualeti. Ndodhet ne nje zone teper te kerkuar dhe te frekuentuar nga njerzit dhe ofron mundesine ideale per te zhvilluar nje biznes te suksesshem.

Cmimi 10.000 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Astir, Astiri Unaza e Re, Casa Italia, Fusha e Aviacionit, Kombinat, Misto Mame, Pallati me Shigjeta, Yzberisht
 • Country Shqipëri

Details

Updated on February 17, 2022 at 9:25 am
 • Property ID: BSHB33
 • Price: €10,000
 • Property Size: 78 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane, Shitje Biznesi
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda