Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Biznesi Butik Rrobash Tek Myslym Shyri (ID BSHB22) Tirana

 • €3,500
Myslym Shyri, Rruga Vangjush Furxhi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Biznesi Butik Rrobash Tek Myslym Shyri (ID BSHB22) Tirana

Myslym Shyri, Rruga Vangjush Furxhi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €3,500

Overview

Property ID: BSHB22
 • Dyqane, Shitje Biznesi
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 25
 • m2

Description

Tek Myslym Shyri shitet biznesi butik rrobash me siperfaqe 25 m2, pallat ekzistues, kati 0, me fasade xhami, buze rruges kryesore, i restauruar, parket, 1 tualet, klentele e ngritur prej 3 vitesh, i investuar dhe arreduar ne menyre bashkekohore, qeraja 500 euro. Dyqani organizohet nga nje ambjent OPEN SPACE dhe nga tualeti. Ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara dhe te kerkuara te Tiranes dhe ofron kushtet ideale per te zhvilluar nje biznes te suksesshem.

Cmimi 3500 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Blloku, Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Ish-Ekspozita, Kompleksi Square 21, Myslym Shyri, Qender, Rruga e Kavajës, Shallvaret, Tregu Cam, Vasil Shanto
 • Country Shqipëri

Details

Updated on December 18, 2021 at 12:34 pm
 • Property ID: BSHB22
 • Price: €3,500
 • Property Size: 25 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane, Shitje Biznesi
 • Property Status: Për Qera, Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda