Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Bujtine Ne Mullet (ID BSHH3) Tirane

 • €1,300,000
Mullet, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1045, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Bujtine Ne Mullet (ID BSHH3) Tirane

Mullet, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1045, Shqipëria
 • €1,300,000

Overview

Property ID: BSHH3
 • Hotele, Lokale
 • Property Type
 • 8
 • Bedrooms
 • 12
 • Bathrooms
 • 50000
 • m2

Description

Ne Mullet shitet bujtine me siperfaqe trualli 5000 m2 nga te cillat 500 m2 jane ndertim, ndertese e re, me hipoteke, verande, pishine dimerore dhe verore  ( , 8 dhoma per hoteleri, 1 restorant, sistem aspirimi, kondicioner, 4 vernda te jashtme, pamje panoramike, bace, parking, kend lojrash, aktualisht i dhene me qera, klientele e ngritur. Kati 1 organizohet nga restoranti dhe 2 tualete, kati 2 organizohet nga 4 dhoma secila me tualet, ballkoni dhe holli, kati 3 organizohet nga 4 dhoma, 4 tualete, koridori lidhes dhe ballkoni. Ambjenti jashtem organizohet nga pishina, verandat, 2 tualete, dhoma zhveshje, magazine, bacja dhe parkingu. Ndodhet ne nje zone me nje turizem te zhvilluar dhe teper te akseueshme nga autostrada dhe rruga dyteosre.

Cmimi 1.300.000 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Zone Periferike
 • Country Shqipëri

Details

Updated on September 28, 2022 at 3:13 pm
 • Property ID: BSHH3
 • Price: €1,300,000
 • Property Size: 50000 m2
 • Bedrooms: 8
 • Rooms: 10
 • Bathrooms: 12
 • Property Type: Hotele, Lokale
 • Property Status: Për Shitje
 • Floor Nr: 1-3

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra