Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Duplex 2+1 Tek Rezidenca Platea (ID B120122) Tirane

 • €89,000
Fresku, Dajt, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1040, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Duplex 2+1 Tek Rezidenca Platea (ID B120122) Tirane

Fresku, Dajt, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1040, Shqipëria
 • €89,000

Overview

Property ID: B120122
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 171
 • m2
 • 2016
 • Year Built

Description

Ne Fresk tek rezidenca Platea shitet duplex 2+1+2 tualete+verande me siperfaqe 171,5 m2 nga te cilat 68,8 m2 veranda, kati 6(i fundit), pallat i ri(2016), me ashensor, me hipoteke, me cati, me oxhak, orjentimi, lindje-jug-perendim, i mungojne pllakat, dyert e brendshme dhe jane per tu bere tualetet. Duplexi organizohet, kati pare salloni i ndenjes bashke me ambjentin e gatimit, tualeti dhe veranda. Kati 2 organizohet nga dhoma matrimoniale, dhoma dytesore e gjumit dhe tualeti. Ndodhet ne kompleksin me te mire te Freskut dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te patur prane nje jete komode.

Cmimi 89.000 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Dajti, Fresku, Kinostudio, Kodra e Priftit, Linze, Njazi Meka, Oxhaku, Porcelani, Profarma, Rruga Dibres, Rruga Kongresi Manastirit, Shkolla e Bashkuar, Tufinë, Varri Bamit, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 12, 2022 at 4:28 pm
 • Property ID: B120122
 • Price: €89,000
 • Property Size: 171 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Year Built : 2016
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje
 • Floor Nr: 6

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda