Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Duplex 3+1 Ne Fresk (ID B13026) Tirane

 • €210,000
Fresku, Dajt, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1040, Shqipëria
Featured PĂ«r Shitje TĂ« PĂ«rzgjedhura

Shitet Duplex 3+1 Ne Fresk (ID B13026) Tirane

Fresku, Dajt, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1040, Shqipëria
 • €210,000

Overview

Property ID: B13026
 • Apartamente
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 293
 • m2

Description

Ne Fresk prane Teleferikut shitet Duplex 3+1+Verande me siperfaqe 143 m2+150 m2 verande, kati 6 dhe 7(i fundit), pallat i ri, me ashensor, me hipoteke, me dalje ne tarace e cila eshte perdorur si verande, 2 tualete, ambjent gatimi me vete, orjentimi me diell, e mobiluar ne menyre moderne, shitet i mobiluar si ne foto. Duplexi organizohet: Kati i pare, salloni i ndenjes, ambjenti gatimit me vete, dhoma e gjumit, tualeti dhe ballkoni. Kati 2 organizohet nga 2 dhoma gjumi, tualeti dhe 2 ballkone. Veranda ka pamje panoramike te qytetit 360 grade dhe orjentimin jug-lindje-perendim.

Cmimi 210,000 Euro

 • City TiranĂ«
 • State ShqipĂ«ri
 • Area Ali Demi, Allias, Farmacia 10, Fresku, Kinostudio, Kodra e Priftit, Kompleksi Arlis Farmacia 10, Medreseja, Njazi Meka, Oxhaku, Porcelani, Profarma, Rruga Dibres, Rruga Kongresi Manastirit, Shkolla e Bashkuar, Varri Bamit, Xhamlliku
 • Country ShqipĂ«ri

Details

Updated on April 7, 2022 at 1:48 pm
 • Property ID: B13026
 • Price: €210,000
 • Property Size: 293 m2
 • Bedrooms: 3
 • Rooms: 5
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: PĂ«r Shitje
 • Floor Nr: 6-7

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra