Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Duplex 3+1 Tek Kodra e Diellit (ID B13025) Tirane

 • €150,000
Kodra e Diellit, Kodra e Diellit 1, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1045, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Duplex 3+1 Tek Kodra e Diellit (ID B13025) Tirane

Kodra e Diellit, Kodra e Diellit 1, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1045, Shqipëria
 • €150,000

Overview

Property ID: B13025
 • Apartamente
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 133
 • m2
 • 2007
 • Year Built

Description

Tek Kodra e Diellit prane kompleksit Eleonor shitet apartament duplex 3+1+2 tualete+2 ballkone me siperfaqe 133 m2, kati 5 dhe 6(i fundit), pallat i ri(2007), pa ashensor, me hipoteke, ambjent gatimi ne vete, orjentimi jug-lindje, i mobiluar. Apartamenti organizohet nga ssalloni i ndenjes, ambjenti i gatimit, dhoma matrimonialet, 2 dhomat e tjera te gjumit, 2 tualetet, koridori lidhes dhe 2 ballkonet. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te patur nje jete sa me komode.

Cmimi 150.000 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Blloku, Kodra e Diellit, Kompleksi Kika, Komuna e Parisit, Kopshti Botanik / Zoologjik, Kristal Center, Liqeni i Thatë, Liqeni Tiranes, Rezidenca Kodra e Diellit, Sheshi Willson, Stadiumi Dinamo, Tirane e Re
 • Country Shqipëri

Details

Updated on April 2, 2022 at 9:04 am
 • Property ID: B13025
 • Price: €150,000
 • Property Size: 133 m2
 • Bedrooms: 3
 • Rooms: 5
 • Bathrooms: 2
 • Year Built : 2007
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje
 • Floor Nr: 5-6

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda