Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Dyqan-Bodrum Ne Qender ID ( BD112)

 • €22,000
Sheshi Skënderbej, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Okazion Të Përzgjedhura

Shitet Dyqan-Bodrum Ne Qender ID ( BD112)

Sheshi Skënderbej, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €22,000

Overview

Property ID: BD112
 • Dyqane
 • Property Type
 • 11
 • m2

Description

Ne qender shitet Dyqan-Bordum me siperfaqe te brendshme 11 m2 dhe me pjese perjashta rreth 15 m2, pallat ekzistues, me hipteke, me 3 shkalle, dyqani ndodhet ne zemer te Tiranes dhe eshte nje nder zonat me frekuentuara te qytetit, me pare eshte perdorur si dyqan por mund te pershtatet edhe per biznese te tjera si lokalal, ose piceri pasi disponon dhe ambjent te jashtem.

Cmimi 22,000 Euro pak i diskutueshem

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi i Ri (Ish Stacionit Trenit), Bulevardi Zogu i Pare, Pazari i Ri, Qender, Rruga Dibres, Rruga e Barrikadave, Rruga e Durrësit, Rruga e Kavajës, Rruga Fortuzi, Rruga Mine Peza, Selvia, Stacioni i Trenit
 • Country Shqipëri

Details

Updated on July 30, 2021 at 9:53 am
 • Property ID: BD112
 • Price: €22,000
 • Property Size: 11 m2
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda