Mirë se vini në Bela Real Estate

ESKLUZIVE !!! Shitet Dyqan dhe truall ne Qender (ID BD192) Tirane

 • €750,000
Selvia, Rruga e Dibrës, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1017, Shqipëria
Featured Për Shitje Okazion

ESKLUZIVE !!! Shitet Dyqan dhe truall ne Qender (ID BD192) Tirane

Selvia, Rruga e Dibrës, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1017, Shqipëria
 • €750,000

Overview

Property ID: BD192
 • Dyqane
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 3
 • Bathrooms
 • 350
 • m2

Description

Ne Qender te Tiranes tek Selvia ne rruge kryesore shitet dyqan dhe truall me siperfaqe 350 m2. nga te cilat  126 m2 eshte siperfaqja e dyqanit  dhe pjesa tjeter truall  ( ME HIPOTEKE ). Aktualisht dyqani eshte i dhene me qera me  kontrate afatgjate. i pershtatshem per supermarket , bar kafe , klinike mjeksore , laborator analizash .Trualli eshte kerkuar nga disa firma per ndertim pallati .

Shitet 750.000 euro

 • City Tiranë
 • Area Brenda Unazes se Vogel, Hoxha Tahsim, Libri Universitar, Myslym Shyri, Pazari i Ri, Profarma, Qender, Rruga Bardhyl, Rruga Bogdanve, Rruga Dibres, Rruga e Barrikadave, Rruga e Durrësit, Rruga e Elbasanit, Rruga e Kavajës, Rruga Fortuzi, Selvia, Shkolla Kuqe, Tregu Cam, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on November 3, 2022 at 4:09 pm
 • Property ID: BD192
 • Price: €750,000
 • Property Size: 350 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathrooms: 3
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra