Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Dyqan Dupleks Tek Fabrika e Miellit (ID BD147) Tirane

 • €30,000
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Dyqan Dupleks Tek Fabrika e Miellit (ID BD147) Tirane

 • €30,000

Overview

Property ID: BD147
 • Dyqane
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 40
 • m2

Description

Tek Fabrika e Miellit, pjese e nje kompleksi te ri, shitet dyqan dupleks, me siperfaqe 40 m2 (28 m2 jane kati i pare dhe 12 m2 jane kati i dyte), kati 0 i kompleksit, pallat i ri, totalisht investuar, me fasade xhami, 1 tualet. Dyqani organizohet ne formen e nje dupleksi me shkalle te brendshme, eshte i pershtatshem per zyra, noteri, parukeri, exchange, etj. Mundesi shume e mire blerje.

Cmimi 30.000 Euro

Address

 • City Tiranë
 • Area 21 Dhjetori, Astir, Astiri Unaza e Re, Bulevardi Deshmoret e Kombit, Bulevardi Gjergj Fishta, Fusha e Aviacionit, Misto Mame, Rruga e Kavajës, Tirane e Re, Vasil Shanto, Yzberisht
 • Country Shqipëri

Details

Updated on February 15, 2022 at 12:59 pm
 • Property ID: BD147
 • Price: €30,000
 • Property Size: 40 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT