Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Dyqan ne Ali Dem (ID BD173)

 • €37,000
Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Shkozë, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Dyqan ne Ali Dem (ID BD173)

Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Shkozë, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €37,000

Overview

Property ID: BD173
 • Dyqane
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 60
 • m2

Description

Ne Ali Dem, prane Shkolles Kushtrimi i Lirise, shitet dyqan me siperfaqe 60 m2 ME HIPOTEKE, kati 1, pallat egzistues, ne rruge dytesore. Ambjenti shitet bosh. Organizohet nga 2 ambjente dhe tualeti. E pershtashme per noter, parukeri, agjensi, zyra, etj.

Shitet 37000 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Brenda Unazes se Vogel, Brryli, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Kodra e Priftit, Rruga Bardhyl, Rruga Mihal Grameno, Shkolla e Baletit, Tregu Elektrik, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 26, 2022 at 2:06 pm
 • Property ID: BD173
 • Price: €37,000
 • Property Size: 60 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: Për Shitje
 • Floor Nr: 1

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT