Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Dyqan Ne Fresk (ID BD180) Tirane

 • €35,000
Rruga Muhamed Deliu, Fresku, Dajt, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1040, Shqipëria
Featured PĂ«r Shitje TĂ« PĂ«rzgjedhura

Shitet Dyqan Ne Fresk (ID BD180) Tirane

Rruga Muhamed Deliu, Fresku, Dajt, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1040, Shqipëria
 • €35,000

Overview

Property ID: BD180
 • Dyqane
 • Property Type
 • 1
 • Bathroom
 • 50
 • m2
 • 2012
 • Year Built

Description

Ne Fresk, tek rruga Muhamed Deliu, mbi Market Spar 2, shitet dyqan me siperfaqe 50 m2 (40 m2 me HIPOTEKE), kati 1 (mbi bodrum), ndertim i vitit 2012,bosh, me fasade xhami te madhe,me lartesi 3 meter. Dyqani organizohet nga 1 ambjent open space dhe 1 tualet . Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te zhvilluar nje biznes te suksesshem.

Shitet 35.000 Euro

 • City TiranĂ«
 • State ShqipĂ«ri
 • Area Dajti, Fresku, Linze
 • Country ShqipĂ«ri

Details

Updated on August 2, 2022 at 8:45 am
 • Property ID: BD180
 • Price: €35,000
 • Property Size: 50 m2
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Year Built : 2012
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: PĂ«r Shitje
 • Floor Nr: 1

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra