Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Dyqan Ne Mezez-Kashar (ID BD177) Tirane

 • €85,000
Mëzez, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1050, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Dyqan Ne Mezez-Kashar (ID BD177) Tirane

Mëzez, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1050, Shqipëria
 • €85,000

Overview

Property ID: BD177
 • Dyqane
 • Property Type
 • 1
 • Bathroom
 • 90
 • m2

Description

Ne Mezez-Kashar, ne Rrugen Kastriotet,prane Karburant Kastratit, me pamje nga rruga kryesore shitet dyqan me siperfaqe 90 m2 ( 73 m2 me HIPOTEKE), kati 0, pallat i ri, aktualisht i dhene me qera 250 euro per mobileri. Dyaqni organizohet nga nje ambjent OPEN SPACE dhe 1 tualet. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tirane dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te zhvilluar nje biznes te suksesshem. Mundesi e mire investimi per te gjitha ata qe duan te shfrytezojne qeradhenien , por gjithashtu dhe per ata qe duan te hapin biznesin e tyre .

I dhene me qera 250 euro bruto

Shitet  85.000 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Kashar, Zone Periferike
 • Country Shqipëri

Details

Updated on July 18, 2022 at 4:52 pm
 • Property ID: BD177
 • Price: €85,000
 • Property Size: 90 m2
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra