Mirë se vini në Bela Real Estate

OKAZION !!! Shitet Dyqan ne Yzberisht (ID BD130) Tirane

 • €36,000
Rruga Besim Alla, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

OKAZION !!! Shitet Dyqan ne Yzberisht (ID BD130) Tirane

Rruga Besim Alla, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €36,000

Overview

Property ID: BD130
 • Dyqane
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 30
 • m2

Description

OKAZION. Ne Yzberisht, prane tek Pallateve Cabej  shitet dyqan me siperfaqe 30.5 m2, me hipoteke, me fasade xhami, buze rruges kryesore, tualet, ne katin 0.  Ambienti eshte  i mirembajtur dhe  restauruar. Nje mundesi shume  mire per investim  pasi dyqani eshte ne gjendje pune me klientele te ngritur dhe me nje xhiro te kenaqshme. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes me te gjitha fasilitetet prane. I pershtatshem per cdo lloj biznesi .

 

Shitet 36000 Pak i diskutueshem

 • City Tiranë
 • Area Astir, Bulevardi Bajram Curri, Bulevardi Gjergj Fishta, Dogana, Fusha e Aviacionit, Globe, Kombinat, Pallati me Shigjeta, Yzberisht
 • Country Shqipëri

Details

Updated on October 21, 2021 at 10:45 am
 • Property ID: BD130
 • Price: €36,000
 • Property Size: 30 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT