Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Dyqan Prane Fakultetit Juridik (ID BD153) Tirane

 • €360,000
Rruga Milto Tutulani, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Dyqan Prane Fakultetit Juridik (ID BD153) Tirane

Rruga Milto Tutulani, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €360,000

Overview

Property ID: BD153
 • Dyqane, Lokale
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 165
 • m2

Description

Prane Fakultetit Juridik shitet dyqan me siperfaqe 165 m2, kati 0, godine relativisht e re, fasade xhami, OPEN SPACE, 2 tualete, zyre, hipoteke, i pa mobiluar, me pare ka qene i dhene me qera 1300 euro/muaj neto. Dyqani organizohet nga nje ambjent OPEN SPACE, 2 tualetet dhe zyra. Ndodhet ne nje nga zonat me kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te pasur nje biznes te suksesshem. Mundesi teper e mire investimi.

Cmimi 360.000 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Blloku, Garda, Kodra e Diellit, Kompleksi Kika, Komuna e Parisit, Kopshti Botanik / Zoologjik, Kristal Center, Libri Universitar, Liqeni Tiranes, Petronini, Shallvaret, Sheshi Willson, Stadiumi Air Albania, Stadiumi Dinamo
 • Country Shqipëri

Details

Updated on March 16, 2022 at 1:45 pm
 • Property ID: BD153
 • Price: €360,000
 • Property Size: 165 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Dyqane, Lokale
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda