Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Dyqan Prane Kristal Center (ID BD141) Tirane

 • €190,000
Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured PĂ«r Shitje TĂ« PĂ«rzgjedhura

Shitet Dyqan Prane Kristal Center (ID BD141) Tirane

Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €190,000

Overview

Property ID: BD141
 • Dyqane
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 77
 • M2

Description

Prane Kristal Center shitet dyqan me siperfaqe 77 m2, 30 vetrade xhami, pallat relativisht i ri, kati 0, me hipoteke, 2 hyrje (1 nga rruga kryesore, 1 nga garazhdi), sistem aspirimi dhe kondicionimi,, qepen me elektromotorr, aktualisht eshte restorant, bosh i pa mobiluar. Dyqani organizohet nga pjesa e brendshme OPEN SPACE, kuzhina dhe tualeti. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara teTiranes dhe ofron mundesine ideale per te patur nje biznes te suksesshem.

Cmimi 190.000 Euro

 • City TiranĂ«
 • State ShqipĂ«ri
 • Area Kodra e Diellit, Kompleksi Kika, Komuna e Parisit, Kristal Center, Liqeni i ThatĂ«, Liqeni Tiranes, Rezidenca Kodra e Diellit, SelitĂ«, Stadiumi Dinamo, Tirane e Re, Vasil Shanto
 • Country ShqipĂ«ri

Details

Updated on December 22, 2021 at 2:50 pm
 • Property ID: BD141
 • Price: €190,000
 • Property Size: 77 M2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: PĂ«r Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra