Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Dyqan Prane Medreses (ID BD142) Tirane

 • €360,000
Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Dyqan Prane Medreses (ID BD142) Tirane

Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €360,000

Overview

Property ID: BD142
 • Dyqane
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 77
 • m2

Description

Prane Medreses shitet dyqan me siperfaqe 77 m2, pallat relativisht i ri, dupleks i organizuar ne 44 m2 kati 0 dhe 33 m2 kati 1, me hipoteke, 1 hyrje, 2 kondicionere . Dyqani organizohet nga kati i pare open space dhe tualeti, dhe kati i dyte nga magazina dhe tualeti. Ambienti eshte i dhene aktualisht me qera ne vlere 1500 euro, me kontrate qe mund te vazhdoje nga ana e bleresit. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes dhe ofron mundesine ideale per te patur nje biznes te suksesshem.

Cmimi 360.000 Euro

 • City Tiranë
 • Area Allias, Brenda Unazes se Vogel, Farmacia 10, Medreseja, Oxhaku, Pazari i Ri, Rr. 5 Maji / Concord Center, Rruga Bardhyl, Rruga Dibres, Selvia, Shkolla e Bashkuar, Shkolla Kuqe, Siri Kodra, Stacioni i Trenit, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on March 10, 2022 at 8:16 am
 • Property ID: BD142
 • Price: €360,000
 • Property Size: 77 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT