Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Dyqan Prane Rruges se Kavajes (ID BD143) Tirane

 • €163,200
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Dyqan Prane Rruges se Kavajes (ID BD143) Tirane

 • €163,200

Overview

Property ID: BD143
 • Dyqane, Magazina, Zyra
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 128
 • m2

Description

Prane Rruges se Kavajes,  Prane Njesise Bashkiake Nr.7, shitet dyqan me siperfaqe 128 m2, pallat relativisht i ri, kati 0, me hipoteke, me qepen elektrik, me fasade xhami, Dyqani organizohet nga pjesa e brendshme OPEN SPACE dhe tualeti.  E pershtatshme per dyqan, zyre, magazine etj. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara teTiranes dhe ofron mundesine ideale per te patur nje biznes te suksesshem.  Eshte e dhene per momentin me qera.

Cmimi 163200 Euro

Address

 • City Tiranë
 • Area 21 Dhjetori, Blloku, Bulevardi Deshmoret e Kombit, Bulevardi Gjergj Fishta, Fusha e Aviacionit, Globe, Kompleksi Delijorgji, Myslym Shyri, Rruga e Kavajës, Vasil Shanto
 • Country Shqipëri

Details

Updated on February 2, 2022 at 4:22 pm
 • Property ID: BD143
 • Price: €163,200
 • Property Size: 128 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane, Magazina, Zyra
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT