Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Dyqan Tek 21-Dhjetori (ID BD131) Tirane

 • €163,200
21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Dyqan Tek 21-Dhjetori (ID BD131) Tirane

21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €163,200

Overview

Property ID: BD131
 • Dyqane, Magazina
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 128
 • m2

Description

Tek 21-Dhjetori shitet dyqan me siperfaqe 128 m2, kati 0, lartësia 4,3 m, pallat i ri, me hipoteke, tualet, fasade xhami, qepen me elektromotorr, mundesi per tu nere duplex, i pershtatshem per dyqan, zyra, magazina dhe cdo lloj biznesi tjt. Organizohet nga pjesa e show room-it OPEN SPACE dhe tualeti. Ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara dhe te kerkuara te Tiranes me te gjitha fasilitetet e nevojshme prane. Mundesi shume e mire investimi.

Cmimi 1275 Euro/m2

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Astiri Unaza e Re, Globe, Ish Nisharaku, Ish-Ekspozita, Myslym Shyri, Rruga e Kavajës, Tregu Cam, Vasil Shanto, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on October 19, 2021 at 2:34 pm
 • Property ID: BD131
 • Price: €163,200
 • Property Size: 128 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Property Type: Dyqane, Magazina
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda