Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Dyqan Tek 21 Dhjetori (ID BD171) Tirane

 • €73,000
21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Dyqan Tek 21 Dhjetori (ID BD171) Tirane

21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €73,000

Overview

Property ID: BD171
 • Dyqane
 • Property Type
 • 1
 • Bathroom
 • 30
 • m2

Description

Tek 21 Dhjetori, ne rrugen “Federik Shiroka” prane Market Joena shitet dyqan me siperfaqe totale 30 m2 (27.6 m2 me HIPOTEKE), kati 0, pallat i ri, bosh,me fasade xhami. Dyqani organizohet nga nje open space dhe 1 tualet. Dyqani eshte me lartesi prej 5 m, mundesi per tu pershtatur ne Duplex. I pershtatshem per zyra, dyqane,parukeri, noteri agjensi etj.

Cmimi 73000 Euro (i diskutueshem)

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Rruga Bogdanve, Rruga e Durrësit, Rruga e Kavajës, Rruga Fortuzi, Rruga Mihal Duri
 • Country Shqipëri

Details

Updated on June 1, 2022 at 1:23 pm
 • Property ID: BD171
 • Price: €73,000
 • Property Size: 30 m2
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra