Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Dyqan tek 21-Dhjetori (ID BD189)

 • €75,000
21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1023, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Dyqan tek 21-Dhjetori (ID BD189)

21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1023, Shqipëria
 • €75,000

Overview

Property ID: BD189
 • Dyqane
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 60
 • m2

Description

Tek 21-Dhjetori, prane kryqezimit te 21-Dhjetorit ne rruge dytesore, por me pamje nga rruga kryesore, shitet dyqan me siperfaqe te pergjithshme 60 m2 ( 40 m2 jane siperfaqe e brendshme e dyqanit dhe 20 m2 eshte verande), NE PROCES HIPOTEKIMI, ne pallat te ri, kati 0, me fasade xhami. Ambienti eshte i pershtatshem per dyqan, lokal, parukeri, estetike, qender kursesh etj.

Per me teper informacion kontaktoni Agjensine Imobiliare!

Shitet 75.000 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Fusha e Aviacionit, Myslym Shyri, Rruga Bogdanve, Rruga e Durrësit, Rruga e Kavajës, Vasil Shanto
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 27, 2022 at 3:51 pm
 • Property ID: BD189
 • Price: €75,000
 • Property Size: 60 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT