Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Dyqan tek Ali Demi (ID BD132) Tirane

 • €95,000
Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Dyqan tek Ali Demi (ID BD132) Tirane

Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €95,000

Overview

Property ID: BD132
 • Dyqane
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 72
 • m2

Description

Ne Ali Dem, prane Mangalem Kontakt  shitet dyqan me siperfaqe 72 m2, me hipoteke, me fasade xhami, buze rruges kryesore, tualet, ne katin 0.  Aktualisht i dhene me qera . Ambienti eshte  i mirembajtur dhe  restauruar. Nje mundesi shume  mire per investim  pasi dyqani eshte aktualisht me qera. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes me te gjitha fasilitetet prane. I pershtatshem per cdo lloj biznesi.

 

Shitet 95000 Pak i diskutueshem

 • City Tiranë
 • Area Ali Demi, Brryli, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Farmacia 10, Hoxha Tahsim, Shkolla e Bashkuar, Shkolla Kuqe, Varri Bamit, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on October 27, 2021 at 9:38 am
 • Property ID: BD132
 • Price: €95,000
 • Property Size: 72 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT