Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Dyqan Tek Ali Demi (ID BD182) Tirane

 • €229,500
Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1004, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Dyqan Tek Ali Demi (ID BD182) Tirane

Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1004, Shqipëria
 • €229,500

Overview

Property ID: BD182
 • Dyqane
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 203
 • m2

Description

Tek Ali Demi shiten 2 dyqane me siperfaqe 203 m2 dhe 153 m2, kati 0, pallat i ri(2021), me fasade xhami te gjere, me kontrate porosie, tualet. Dyqanet organizohen nga nje ambjent OPEN SPACE dhe tualetet. Rruge dytesore.

Cmimi i dyqanit 203 m2 507.500 Euro

Cmimi i dyqanit 153 m2 229.500 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Brryli, Kodra e Priftit, Liceu Artistik, Porcelani, Qyteti Studenti, Rruga Bardhyl, Shkolla e Baletit, Tregu Elektrik, Varri Bamit
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 8, 2022 at 11:02 am
 • Property ID: BD182
 • Price: €229,500
 • Property Size: 203 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda