Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Dyqan ne Bulevardin Zhan Dark(ID BD178), Tirana

 • €164,000
Rruga Fadil Rada, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Dyqan ne Bulevardin Zhan Dark(ID BD178), Tirana

Rruga Fadil Rada, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001, Shqipëria
 • €164,000

Overview

Property ID: BD178
 • Dyqane
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 40
 • m2

Description

Ne Bulevardin Zhan Dark ne rrugen Fadil Rada afer ATSH shitet dyqan me siperfaqe 40 m2 ME HIPOTEKE, pallat ekzistues kati 0 buze rruge dytesore (rruge e banuar dhe me shume kalimtare ), bosh. Dyqani organizohet nga nje ambjent dhe nje tualet. Aktualisht e japin me qira 60.000 Lekë (të reja) në muaj me kontratë 7-vjeçare. Dyqani ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara te Tiranes dhe prane cdo objekti te nevojshem.

Shitet 164000 Euro

 • City Tiranë
 • Area Brenda Unazes se Vogel, Brryli, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Pazari i Ri, Rruga Bardhyl, Selvia, Shkolla e Baletit
 • Country Shqipëri

Details

Updated on July 27, 2022 at 4:03 pm
 • Property ID: BD178
 • Price: €164,000
 • Property Size: 40 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT