Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Dyqan Tek Fresku (ID BD115) Tirane

 • €300,000
Rruga Muhamed Deliu, Fresku, Dajt, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1040, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Dyqan Tek Fresku (ID BD115) Tirane

Rruga Muhamed Deliu, Fresku, Dajt, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1040, Shqipëria
 • €300,000

Overview

Property ID: BD115
 • Dyqane
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 2
 • Bathrooms
 • 250
 • m2

Description

Tek Fresku  rruga Muhamed Deliu shitet dyqan me siperfaqe 250 m2 nga ku siperfaqe e brendshme 200m2 dhe siperfaqe e jashtme 50 m2, kati i pare, hipoteke, pallat i ri, fasade xhami ,2 tualet. .

Cmimi 300000Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Fresku, Kinostudio, Linze, Oxhaku, Porcelani
 • Country Shqipëri

Details

Updated on July 30, 2021 at 10:14 am
 • Property ID: BD115
 • Price: €300,000
 • Property Size: 250 m2
 • Bedroom: 1
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra