Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Dyqan Tek Hoxha Tahsim (ID BD161) Tirane

 • €152,000
Rruga Hoxha Tahsin, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Dyqan Tek Hoxha Tahsim (ID BD161) Tirane

Rruga Hoxha Tahsin, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €152,000

Overview

Property ID: BD161
 • Dyqane
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 38
 • m2

Description

Tek Hoxha Tahsim shitet dyqan me siperfaqe 38 m2, kati 0, pallat i vitit 1994, totalisht i rikonstruktuar, me fasade xhami, tualet, me hipoteke(njesi). Dyqani organizohet nga nje ambjent OPEN SPACE dhe tualeti. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes dhe ofron mundesine ideale per te zhvillur nje biznes te suksesshem. Aktualisht i dhene me qera.

Cmimi 152.000 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Brenda Unazes se Vogel, Brryli, Farmacia 10, Hoxha Tahsim, Medreseja, Pazari i Ri, Rruga Bardhyl, Rruga Dibres, Selvia, Shkolla Kuqe, Tefta Tashko Koci, Varri Bamit, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on May 13, 2022 at 7:18 am
 • Property ID: BD161
 • Price: €152,000
 • Property Size: 38 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda