Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Dyqan Tek Komuna E Parisit (ID BD184) Tirane

 • €120,000
Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1060, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Dyqan Tek Komuna E Parisit (ID BD184) Tirane

Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1060, Shqipëria
 • €120,000

Overview

Property ID: BD184
 • Dyqane
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 32
 • m2

Description

Tek Komuna e Parisit tek kompleksi Kika 2 shitet dyqan duplex me siperfaqe 32 m2, kati 0, pallat i ri, me fasade xhami, me hipoteke, buze rruges, i investuar, parket, spote ndrucuese, hidrosanitare incaso. Dyqani organizohet nga 2 ambjente OPEN SPACE dhe tualeti. Ndodhet ne nje nga zonat me te keruara dhe te frekuentuara te Tiranes dhe ofron mundesine ideale per te zhvilluar nje biznes te suksesshem.

Cmimi 120.000 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Blloku, Kodra e Priftit, Kompleksi Kika, Komuna e Parisit, Kopshti Botanik / Zoologjik, Kristal Center, Liqeni i Thatë, Liqeni Tiranes, Rezidenca Kodra e Diellit, Sheshi Willson, Stadiumi Dinamo, Vasil Shanto
 • Country Shqipëri

Details

Updated on September 26, 2022 at 1:56 pm
 • Property ID: BD184
 • Price: €120,000
 • Property Size: 32 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda